banner_wyszukiwarka.jpg
  • Exhaust grille ALIZE HYGRO 60 fi 125

The Symbol : 10122274543
168.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 0.15 kg
EAN 2010000023273

Phone order: +48606376838

Kratki higrosterowane wywiewne samoregulujące Alize Hygro są przeznaczone do wyciągu powietrza z pomieszczeń sanitarnych typu: kuchnia, łazienka czy toaleta. Mogą być stosowane w budownictwie mieszkaniowym, biurowym, użyteczności publicznej w tym szpitale, przychodnie zdrowia, szkoły.

·         Sterowane czujnikiem wilgotności

·         Funkcja zwiększonego przepływu powietrza na żądanie  uruchamiana ręcznie lub automatycznie za pomocą  np. czujnika ruchu, włącznika światła

·         Opcja opóźnienia czasowego

·         Montaż ścienny lub sufitowy

·         Wyposażona w króciec montażowy z uszczelką Ø 125mm

·         Estetyczny wygląd

Co to jest kratka higrosterowana?Kratka higrosterowana wywiewna, podobnie jak inne kratki wentylacyjne, montowana jest w ścianie lub suficie i jest przeznaczona do wyciągu powietrza z pomieszczeń sanitarnych typu: kuchnia, łazienka czy toaleta. Kratki wentylacyjne higrosterowane montowane są w instalacjach wentylacyjnych na zakończeniach przewodów wyciągowych.

Co to znaczy higrosterowany?„Higrosterowany" oznacza, że ilość wyciąganego powietrza jest uzależniona od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczenia.

Jak działa mechanizm higrosterowany?Kratka higosterowana wyposażona jest w czujnik wiązki taśmy poliamidowej. Taśma pod wpływem zmian wilgotności w powietrzu zmienia swą długość, co powoduje większe bądź mniejsze otwarcie przepustnicy a co za tym idzie, doprowadzenie większego bądź mniejszego strumienia powietrza do pomieszczenia.

Czy kratka higrosterowana musi być podłączona do prądu?Kratki higrosterowane mogą być wyposażone w mechanizm elektryczny pozwalający na zwiększenie przepływu powietrza uruchamiany np. ręcznie, wyłącznikiem światła lub czujnikiem ruchu. W wersji z zasilaniem posiadają dodatkową funkcję opóźnienia czasowego - po dezaktywacji przepływu maksymalnego, kratka pozostaje otwarta na czas 30 min.

Jakie są rodzaje kratek higrosterowanych?Obecnie w naszej ofercie znajdują się kratki higrosterowane Alize Hygro, które występują w różnych opcjach pod wzgledem: wydajności, zasilania oraz sposobu uruchamiania.

Wymiary kratki :

image
image
Stan Nowy
Kolor biały
Materiał PCV
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.3
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question