• Exhaust grille ALIZE HYGRO 60 fi 125

The Symbol : 10122274543
168.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Phone order: +48606376838

Kratki higrosterowane wywiewne samoregulujące Alize Hygro są przeznaczone do wyciągu powietrza z pomieszczeń sanitarnych typu: kuchnia, łazienka czy toaleta. Mogą być stosowane w budownictwie mieszkaniowym, biurowym, użyteczności publicznej w tym szpitale, przychodnie zdrowia, szkoły.

·         Sterowane czujnikiem wilgotności

·         Funkcja zwiększonego przepływu powietrza na żądanie  uruchamiana ręcznie lub automatycznie za pomocą  np. czujnika ruchu, włącznika światła

·         Opcja opóźnienia czasowego

·         Montaż ścienny lub sufitowy

·         Wyposażona w króciec montażowy z uszczelką Ø 125mm

·         Estetyczny wygląd

Co to jest kratka higrosterowana?Kratka higrosterowana wywiewna, podobnie jak inne kratki wentylacyjne, montowana jest w ścianie lub suficie i jest przeznaczona do wyciągu powietrza z pomieszczeń sanitarnych typu: kuchnia, łazienka czy toaleta. Kratki wentylacyjne higrosterowane montowane są w instalacjach wentylacyjnych na zakończeniach przewodów wyciągowych.

Co to znaczy higrosterowany?„Higrosterowany" oznacza, że ilość wyciąganego powietrza jest uzależniona od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczenia.

Jak działa mechanizm higrosterowany?Kratka higosterowana wyposażona jest w czujnik wiązki taśmy poliamidowej. Taśma pod wpływem zmian wilgotności w powietrzu zmienia swą długość, co powoduje większe bądź mniejsze otwarcie przepustnicy a co za tym idzie, doprowadzenie większego bądź mniejszego strumienia powietrza do pomieszczenia.

Czy kratka higrosterowana musi być podłączona do prądu?Kratki higrosterowane mogą być wyposażone w mechanizm elektryczny pozwalający na zwiększenie przepływu powietrza uruchamiany np. ręcznie, wyłącznikiem światła lub czujnikiem ruchu. W wersji z zasilaniem posiadają dodatkową funkcję opóźnienia czasowego - po dezaktywacji przepływu maksymalnego, kratka pozostaje otwarta na czas 30 min.

Jakie są rodzaje kratek higrosterowanych?Obecnie w naszej ofercie znajdują się kratki higrosterowane Alize Hygro, które występują w różnych opcjach pod wzgledem: wydajności, zasilania oraz sposobu uruchamiania.

Wymiary kratki :

image
image
Kolor biały
Materiał PCV
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.3
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question