• HRU headquarters optimal 600 BY PASS

The Symbol : 5754864656
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 50 (2)
8998.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 80 kg

Phone order: +48606376838

Rekuperator DOSPEL OPTIMAL 600

Sterownik tygodniowy w zestawie

Dane:

GWARANCJA -5 LAT - należy udokumentować wymianę filtrów co 6 miesięcyCentrala wentylacyjna Dospel OPTIMAL 600 przeznaczona jest do wymiany powietrza w budynkach użyteczności publicznej oraz w budynkach mieszkalnych. Dzięki tworzywowemu wymiennikowi krzyżowo-przeciwprądowemu firmy Heatom, wg wskazań producenta, centrala osiąga sprawność odzysku ciepła do 95%. Wentylatory napędzane są przez silniki prądu stałego. OPTIMAL 400 w standardzie wyposażony jest w elektroniczny sterownik z programatorem tygodniowym, filtry klasy EU-4 oraz system przeciw zamrożeniowy. Wymiennik przeciwprądowo-krzyżowy - Wymiennik nie potrzebuje dodatkowego zasilania elektrycznego , w związku z czym jest tani w eksploatacji . Dzięki dużej powierzchni styku strumieni powietrza , wymiana energii cieplnej pomiędzy powietrzem nawiewanym , a wywiewanym następuje szybko i sprawnie Wentylatory z silnikiem stałoprądowym EC, filtry klasy EU4Centrala wentylacyjna została wyposażona w sterownik z kalendarzem tygodniowym. Sterownik dostarczony jest z przewodem połączeniowym o długości 20 m zakończonym wtykami typu RJ11. Podłączenie sterownika polega na umiejscowieniu wtyków przewodu odpowiednio do gniazda sterownika i centrali.

  • - 7 dniowy program tygodniowy
  • - Podświetlany wyświetlacz
  • - Sterowanie napięciem (0-10) V
  • - Timer zał/wył
  • - Elektroniczny termometr
  • - Obudowa ABS - ognioodporna
  • - Wymiary : 86 x 86 x 13 mm

Centrala OPTIMAL poprawnie zamontowana nie wymaga szczególnych zabiegów konserwujących w trakcie użytkowania. Czynnością obsługową, którą należy przeprowadzić co najmniej raz na 3 miesiące jest wymiana filtrów powietrza. W początkowej fazie użytkowania centrali zaleca się prowadzić comiesięczna kontrolę filtrów w celu określenia optymalnego okresu wymiany.

System przeciwzamrożeniowy - W momencie gdy temperatura powietrza wyciąganego z pomieszczeń , po przejściu przez wymiennik , spada do 1 st.C , następuje jego uruchomieniem . System ten zapobiega zjawisku szronienia.

Centrala wentylacyjna OPTIMAL posiada wydzielony wymienny moduł automatyki, w którym prowadzone są połączenia elektryczne. W celach serwisowych moduł ten może być w całości demontowany i badany na oddzielnym stanowisku serwisowym.

Dane techniczne

Wydajność 600 [m3/h]

Głośność max 53 [dB]

Średnica 200 [mm]

Pobór mocy 250 [W]

Zasilanie urządzenia 230 [V]

Spręż 450 [Pa]

Obroty 1650 [obr/min]

Waga 53,5 [kg]

image
image

v

v

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question