banner_wyszukiwarka.jpg
  • HRU headquarters optimal 600 BY PASS

The Symbol : 5754864656
8998.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 80 kg

Phone order: +48606376838

Rekuperator DOSPEL OPTIMAL 600

Sterownik tygodniowy w zestawie

Dane:

GWARANCJA -5 LAT - należy udokumentować wymianę filtrów co 6 miesięcyCentrala wentylacyjna Dospel OPTIMAL 600 przeznaczona jest do wymiany powietrza w budynkach użyteczności publicznej oraz w budynkach mieszkalnych. Dzięki tworzywowemu wymiennikowi krzyżowo-przeciwprądowemu firmy Heatom, wg wskazań producenta, centrala osiąga sprawność odzysku ciepła do 95%. Wentylatory napędzane są przez silniki prądu stałego. OPTIMAL 400 w standardzie wyposażony jest w elektroniczny sterownik z programatorem tygodniowym, filtry klasy EU-4 oraz system przeciw zamrożeniowy. Wymiennik przeciwprądowo-krzyżowy - Wymiennik nie potrzebuje dodatkowego zasilania elektrycznego , w związku z czym jest tani w eksploatacji . Dzięki dużej powierzchni styku strumieni powietrza , wymiana energii cieplnej pomiędzy powietrzem nawiewanym , a wywiewanym następuje szybko i sprawnie Wentylatory z silnikiem stałoprądowym EC, filtry klasy EU4Centrala wentylacyjna została wyposażona w sterownik z kalendarzem tygodniowym. Sterownik dostarczony jest z przewodem połączeniowym o długości 20 m zakończonym wtykami typu RJ11. Podłączenie sterownika polega na umiejscowieniu wtyków przewodu odpowiednio do gniazda sterownika i centrali.

  • - 7 dniowy program tygodniowy
  • - Podświetlany wyświetlacz
  • - Sterowanie napięciem (0-10) V
  • - Timer zał/wył
  • - Elektroniczny termometr
  • - Obudowa ABS - ognioodporna
  • - Wymiary : 86 x 86 x 13 mm

Centrala OPTIMAL poprawnie zamontowana nie wymaga szczególnych zabiegów konserwujących w trakcie użytkowania. Czynnością obsługową, którą należy przeprowadzić co najmniej raz na 3 miesiące jest wymiana filtrów powietrza. W początkowej fazie użytkowania centrali zaleca się prowadzić comiesięczna kontrolę filtrów w celu określenia optymalnego okresu wymiany.

System przeciwzamrożeniowy - W momencie gdy temperatura powietrza wyciąganego z pomieszczeń , po przejściu przez wymiennik , spada do 1 st.C , następuje jego uruchomieniem . System ten zapobiega zjawisku szronienia.

Centrala wentylacyjna OPTIMAL posiada wydzielony wymienny moduł automatyki, w którym prowadzone są połączenia elektryczne. W celach serwisowych moduł ten może być w całości demontowany i badany na oddzielnym stanowisku serwisowym.

Dane techniczne

Wydajność 600 [m3/h]

Głośność max 53 [dB]

Średnica 200 [mm]

Pobór mocy 250 [W]

Zasilanie urządzenia 230 [V]

Spręż 450 [Pa]

Obroty 1650 [obr/min]

Waga 53,5 [kg]

image
image

v

v

Stan Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 50 (2)
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question