O nas


O nas


WENTEC.PL została stworzona z pasji do wentylacji. Jesteśmy hurtownią oferującą różnorodny asortyment z branży HVAC, czyli elementy wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania. Naszą firmę tworzą profesjonaliści, którzy po prostu lubią to, co robią. Hurtownia powstała w 2010 roku, zatem posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży wentylacyjnej. Nasze biuro mieści się w świętokrzyskim, lecz wszystkie zamówienia wysyłamy przesyłką kurierską na terenie całej Polski.

Onas - O Nas

Współpraca międzynarodowa

Współpracujemy z wieloma firmami zagranicznymi, dlatego oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Z powodzeniem sprostają restrykcyjnym przepisom krajowym i unijnym oraz usatysfakcjonują najbardziej wymagającego inwestora. Wśród naszych partnerów handlowych jest także wielu renomowanych krajowych producentów, dzięki czemu wspieramy rozwój polskiej branży HVAC.

Kompleksowe wyposażenie instalacji

Oferowany przez nas asortyment jest bardzo zróżnicowany, dlatego korzystając z naszych usług, wyposażysz kompleksowo swoją instalację. Dodatkowo nasi pracownicy posłużą dobrą radą podczas całego procesu zakupowego.

Nasza misja

Nasza misja to dostarczanie elementów niezbędnych do wykonania bezpiecznych oraz energooszczędnych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Chcemy, aby oferowane przez nas produkty przyczyniały się to tworzenia komfortowego mikroklimatu w biurach i domach. Dlaczego właśnie nam możesz zaufać?

Niemal 10-letnie doświadczenie w branży wentylacyjnej

Wiemy, że poprawnie działająca wentylacja to bezpieczeństwo i komfort

Wspieramy polskich producentów urządzeń HVAC

Konkurencyjne ceny oraz szybka realizacja zamówień ✓ Wyceny indywidualne ✓ Profesjonalne doradztwo


has been added to the cart. Koszyk