wentec.pl

Wentylator centralny airstream 1.1 brookvent

1,435.00 

Opis produktu

WENTYLATOR CENTRALNY AIRSTREAM 1.1 BROOKVENT

airstream 1.1 niskoenergetyczny systemem wentylacji wywiewnej

Skuteczna wentylacja potwierdzona znakomitym wynikiem na liście SAP.

Odpowiednia dla domów, apartamentów i małych zastosowań komercyjnych.

Ciche rozwiązanie

Korzyści: urządzenie Brookvent airstream wyposażone jest w bardzo cichy wentylator EBM EC, który umiejscowiony jest w dobrze zaizolowanej obudowie z wysokiej jakości polipropylenu. Skutecznie redukuje to przenoszenie się hałasu z wentylatora.

Funkcja Turbo lokalne

Korzyści: systemy centralnej wentylacji wywiewnej oparty na airstream potrafi skutecznie zareagować na nadmierny poziom wilgoci i innych zanieczyszczeń powietrza, eliminując ich szkodliwy wpływ na zdrowie Twoje, Twojej rodziny jak i na strukturę budynku. Możliwe to jest dzięki funkcji turbo która poprzez gwałtowny wzrost prędkości wentylatora w sposób natychmiastowy zwiększa ilość wymienianego powietrza. Funkcja ta może być połączona z czujnikami takimi jak np. higrostat, PIR, CO2 lub manualnie uruchamiana za pomocą przełączników.Należy pamiętać by z funkcji przyspieszenia korzystać okazjonalnie czyli tylko wtedy, kiedy wymaga tego sytuacja – zwiększone obciążenie wentylatora oznacza większy pobór mocy na jego pracę, co ma kluczowe znaczenie dla energooszczędnej pracy każdego systemu wentylacji

Możliwość montowania na ścianie, suficie lub podłodze

Korzyści: urządzenie Brookvent airstream 1.1 E jest niewielką kompaktową jednostką która nadaje się do zastosowań w mieszkaniach gdzie mamy niewiele miejsca do zagospodarowania. Urządzenie może być zamontowane w różnych pozycjach, dając spore możliwości projektantowi czy instalatorowi systemu.

Eliminuje konieczność stosowania kominów wentylacyjnych

Korzyści: system wentylacji airstream zastępuje potrzebę budowania kominów wentylacyjnych. Wentylator wyciąga zanieczyszczone powietrze i odprowadzonego je do atmosfery, przez 1 kanał wentylacyjny o średnicy 125mm zakończony wyrzutnią ścienną lub wywietrznikiem dachowym. Zmniejszenie ilości kanałów wentylacyjnych wyprowadzanych na zewnątrz prowadzi do wzrostu uzyskanych punktów SAP i pomaga w utrzymaniu wyższego poziomu szczelności budynku. Użycie 1 centralnego wentylatora zamiast 2 lub 3 lokalnych wentylatorów ma przełożenie na znaczną redukcję kosztów.

Jeden wentylator do wentylacji całego domu

Korzyści: niskoenergetyczny, centralny wentylator airstream 1.1 E przeznaczony jest do usuwania zużytego i wilgotnego powietrza. Jego konstrukcja pozwala na podłączenie do pięciu wywiewów jednocześnie. Eliminuje to potrzebę montowania tradycyjnych, często nieskutecznych i hałaśliwych wentylatorów kanałowych w poszczególnych pomieszczeniach.

100% regulacja prędkości wentylatora

Korzyści: pełnozakresowa regulacja prędkości umożliwia precyzyjne dobranie odpowiedniego poziomu wentylacji, która odzwiercieda potrzeby domu jak i jego mieszkańców. Intensywność wentylacji dużurnej i turbo(przyspieszonej) jest w prosty sposób regulowana poprzez użycie kontrolera prędkości znajdującego się na powierzchni obudowy wentylatora.

42d7694a45798014eff144945491 - Wentylator Centralny Airstream 1.1 Brookvent
6ccc77684dd2a71c652e62ee762f - Wentylator Centralny Airstream 1.1 Brookvent
Bf81dac6455e9e196ec937cd7217 - Wentylator Centralny Airstream 1.1 Brookvent

Dodatkowe informacje

Waga7 kg
Stan

Nowy

Producent

Wentec

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

has been added to the cart. Koszyk