banner_wyszukiwarka.jpg
  • Nawietrzak ścienny podokienny fi 100 PS102WH biały

The Symbol : 11451418977
98.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 30 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 1 kg
EAN 4824032013786

Phone order: +48606376838

Nawietrzak nawiewnik  ścienny podokienny fi 100 PS102WH biały

Nawiewniki służą do zapewnienia stałego napływu świeżego powietrza do pomieszczeń. W przeciwieństwie do tradycyjnego wietrzenia za pomocą otwierania okien nawiewniki zabezpieczają przed wniknięciem kurzu i innych zanieczyszczeń, hałasem z zewnątrz oraz eliminują utratę ciepła, redukując tym samym wydatki na ogrzewanie. Zapewniają bezpieczne wentylowanie nawet podczas dłuższej nieobecności w mieszkaniu. Zalecane do instalowania w murach zewnętrznych budynków, biur, domków weekendowych itp., w pobliżu okna lub tuż nad nim.

Dane techniczne

Specjalnie opracowana konstrukcja kratki wewnętrznej z możliwością regulacji przepływu powietrza gwarantuje subtelny nawiew i dystrybucję powietrza bez ryzyka podmuchów. Delikatne mieszanie się ciepłego i zimnego powietrza w sezonie zimowym zapobiega skraplaniu się nadmiaru wilgoci i zapewnia przyjazny klimat wewnątrz pomieszczenia.

Konstrukcja

Nawiewnik składa się z 2 kratek wentylacyjnych (wewnętrznej i zewnętrznej) oraz okrągłego kanału teleskopowego.

Kratka wewnętrzna wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa ABS i wyposażona w filtr powietrza klasy G3. Posiada możliwość regulacji lub całkowitego zamknięcia powierzchni przepływu powietrza.

Kanał teleskopowy z PCV z możliwością regulacji długości.

Kratki zewnętrzne są wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS. Modele PS 100-101 dodatkowo wyposażone są w siatkę zabezpieczającą przed insektami, natomiast model PS 102 – w daszek zapobiegający wnikaniu wody deszczowej oraz zawór zwrotny.

Schemat dystrybucji powietrza

Specjalnie opracowana konstrukcja kratki wewnętrznej z możliwością regulacji przepływu powietrza gwarantuje subtelny nawiew i dystrybucję bez ryzyka podmuchów. Można również samodzielnie regulować intensywność strumienia powietrza.

Wymiary :

image

Montaż :

image
Marka Vents
Stan Nowy
Kształt okrągły
Kolor biały (2)
Materiał PCV (2)
Średnica otworu 100 mm
Rodzaj Wentylacyjne
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1
Kod producenta 660018
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question